Prohlášení VPM Cheb

Vážení Chebané,

po minulých volbách mnozí z nás očekávali, že nová strana (hnutí) ANO dodrží svůj slib a bude se snažit změnit zaběhnuté poměry na chebské radnici. Bohužel pro nás, došlo k tomu nejhoršímu. Došlo k nerozlučnému spojení mezi ANO, ODS, ČSSD a KSČM a plynulému pokračování v zaběhlých praktikách.
Tito lidé udělají cokoli, aby nebyla ohrožena jejich moc, napojení na městský rozpočet a městské zakázky. Již dnes jsou domluveni na případném složení koalice po říjnových volbách. Snaží se očernit a zdiskreditovat především VPM
Cheb a jejího lídra na starostu města A. Jalovce. Někteří naši členové jsou dokonce vystavováni smyšleným trestním oznámením, anonymním zprávám, vyhrožování a nátlaku. Chebské ANO prostřednictvím starosty Hrkala zneužívá městská média (Radniční listy, webové stránky, fb profil) ke své propagaci, k šíření lží a ovlivňování občanů Chebu.
Pan Jalovec a celá VPM se nikdy nenechá zatáhnout do těchto mocenských her. Jsme-li ale přímo napadeni, musíme se bránit. Budeme vždy zveřejňovat ale jen podložené a pravdivé informace tak, aby občané našeho města věděli, kdo stojí za nekalostmi, které se na radnici dějí.
Každý z nás má své zaměstnání a nemáme potřebu se tlačit na radnici hlava nehlava. Nechceme však a nebudeme nečinně přihlížet tomu, co se v Chebu děje a v posledních dnech vrcholí. Prosíme, pomozte nám! Přijďte k volbám a rozhodněte o budoucnosti Chebu. Další šanci na změnu už možná mít nebudeme.