O nás

Jsme sdružením nezávislých kandidátů a chceme Chebu vrátit oblíbeného starostu A.Jalovce. I proto vstupujeme do letošních komunálních voleb s podporou STAN a velice si jí vážíme. Stav, ve kterém se chebská politika po vývoji v posledních dvou volebních obdobích nachází, je podle nás velmi nezdravý, až alarmující. Chceme proto udělat vše pro celkové uzdravení našeho města, jeho atmosféry, řízení a financování, ale i životního prostředí a nálady Chebanů.

Sami pro zdraví své i ostatních děláme maximum. Většina kandidátů Volby pro město aktivně sportuje, ke zdravému životnímu stylu vedeme také děti a mládež. Jsme proti hazardu, pořádáme sportovní akce, vzděláváme a vychováváme žáky a studenty. Pomáháme druhým, léčíme pacienty a zachraňujeme lidské životy. S plnou odpovědností prohlašujeme, že zkratku našeho – již tradičního – uskupení můžete nyní chápat i v širším významu: Vyléčíme Problémy Města.

Nejsme stranické loutky, řídíme se především zdravým rozumem. Nepodpoříme žádné nesmyslné projekty, ani zákulisní intriky. My pikle nekujeme. Jsme přesvědčeni o tom, že klientelistický a korupční systém, který v Chebu postupně vytvořily ODS, ČSSD, KSČM a Hnutí ANO, je možné nahradit transparentním rozhodováním a vrátit na radnici rovný přístup ke všem. Můžeme to však dokázat pouze s Vaší pomocí… Tentokrát, nebo nikdy!