O nás

Jsme sdružením nezávislých osobností pod názvem Volba pro město Cheb (VPM). Do komunálních voleb v r. 2018 jsme vstoupili s podporou hnutí STAN a velice si jí vážíme i nadále. Zásluhou vás, rozumných voličů, se nám podařilo ve volbách zvítězit a vrátit Chebu oblíbeného starostu Antonína Jalovce. Stav, ve kterém se chebská politika v předchozích dvou volebních obdobích nacházela, byl podle nás velmi nezdravý, až alarmující. Chceme proto nyní udělat vše pro celkové uzdravení našeho města, jeho atmosféry, řízení a financování, ale i životního prostředí a nálady Chebanů.

Sami pro zdraví své i ostatních děláme maximum. Většina členů našeho sdružení VPM aktivně sportuje, ke zdravému životnímu stylu vedeme také děti a mládež. Jsme proti hazardu, pořádáme sportovní akce, vzděláváme a vychováváme žáky a studenty. Pomáháme druhým, léčíme pacienty a zachraňujeme lidské životy. S plnou odpovědností prohlašujeme, že zkratku našeho – již tradičního – uskupení můžete nyní chápat i v širším významu: Vyléčíme Problémy Města.

Nejsme stranické loutky, řídíme se především zdravým rozumem. Nepodpoříme žádné nesmyslné projekty, ani zákulisní intriky. My pikle nekujeme. Jsme přesvědčeni o tom, že klientelistický a korupční systém, který v Chebu v minulosti postupně vytvořily ODS, ČSSD, KSČM a Hnutí ANO, je možné nahradit transparentním rozhodováním a vrátit na radnici rovný přístup ke všem. Děkujeme vám za vaši důvěru a slibujeme, že uděláme vše pro to, abychom ji nezklamali!